Co tam .ksy?

Dodane: 9 września, 2011 | Autor: | Kategoria: e-Biznes | 4 komentarze »

Co tam .ksy?Tak jakby mniej mnie na flaczku, plusiku i nawet na fejsiku. Nie specjalnie mi się każdemu chce tłumaczyć dlaczego, ale od czego jest mój wordpressik? W końcu powstał z przyczajonej na co dzień potrzeby grafomanii, więc lecimy!

Niestety nie o wszystkich projektach które realizuje mogę sobie pisać publicznie. Jednak do listy poniżej można dodać sobie jeszcze kilka punktów. To o czym mogę w krótkich charakterystykach poniżej:

 • Dzień Darmowej Dostawy (Web / FB) – Podobnie jak w 2010 roku z Krzyśkiem ruszamy ten temat. W poprzednim roku DDD w zasadzie zostało uratowane przez Nokaut.pl. W tym roku chcemy mieć na wszystko więcej czasu dlatego zaczęliśmy przygotowania już tydzień temu. Edycja 2011 będzie pod wieloma względami inna. Będzie regulamin akcji. Będzie system zgłaszania sklepów. Naszym partnerem głównym jest Empathy, komunikacyjnie wspiera nas Dobra Communications, BrandStyle i eKomercyjnie odpowiadają za partnerów a datę i szersze informacje podam niebawem :)
 • Abuzywni (Web) – Inicjatywa tego badania wypłynęła od Twórcy serwisu e-komers.pl. Uczestniczy w nim też radca prawny Marianna Poproch-Wesołowska i jak miesza w nim troszkę BrandStyle. Czym są Abuzywni? Najlepiej wejść na stronę i się przekonać. Niebawem opublikujemy też raport podsumowujący zebrane dane.
 • Manubia (Web / FB) – Tutaj cały czas się dużo (!!) dzieje. Rozpisujemy nową usługę, która uzupełni nasz system, ale póki co ciii. Do tego szykujemy też dwa newsy i mam nadzieję, że tematy te ujrzą światło dzienne już we wrześniu :D
 • EventCookie (Web / FB) – Ten projekt cierpi najbardziej i niestety jedyną rozwijaną częścią jest aktualizowana na bieżąco baza, która z pewnością jest teraz najpełniejszą w kraju w swoich kategoriach (brakuje nam szkoleń, ale ciągle nie wiem czy dawać wszystko czy wyselekcjonować ciekawe). Dodawanie nowych funkcji lekko się przeciąga, ale cierpliwości. Powiadomienia mailowe, dodawanie eventów, strony eventów i inne takie – będą!
 • Warsaw Startup Weekend 2 (FB) – Plan jest zrobić imprezę minimum na poziomie pierwszej edycji czyli mega zajebistą! W teamie organizacyjnym pojawił się Łukasz, który obejmie stanowisko głównego organizatora. Reszta bez zmian. Kamila, Krzysiak i ja oraz liczymy na silne wsparcie wolontariuszy. Jak będzie? Okaże się 20 listopada jak już będzie po wszystkim ;)

Aby jednak nie zniknąć tutaj, w akapitach własnej grafomanii, to pojawię się też troszkę publicznie z prezentacjami. Troszkę o DDD, troszkę o komunikacji, troszkę o startupach.

 • 23.09 – Akademia Empathy (Warszawa)
 • 28.09 – EastCamp (Białystok)
 • 29.09 – E-commerceStandard 2011 (Warszawa)
 • 26.10 – Kielc-e-COMmerce (Kielce)

Ponadto na 14 października zostałem zaproszony przez Krzyśka Kowalczyka do panelu dyskusyjnego podczas MeetDomainers więc i tam będzie można mnie spotkać. A przy okazji odpowiadając na jedno powtarzające się pytanie – niestety nie jadę na Internet Betę, jak widać powyżej wrzesień mi ciut koliduje. Nie mniej mam plan pojawić się na E-nnovation.


4 komentarze on “Co tam .ksy?”

 1. 1 .ksy said at 13:51 on 9 września, 2011:

  @Łukasz – Ciężko mi powiedzieć. Networkingowo, z punktu widzenia Manubia – dla tych spraw pewnie tak. Wiedzowo? Wiesz, ze to ruletka :)

  Poza tym, ja jadę aby podsumować DDD 2010 przed zgromadzonymi i zaprosić ich na DDD 2011.

 2. 2 Robert Janeczek said at 15:54 on 9 września, 2011:

  My w tym roku odpuszczamy EC Standard. Tam nawet networking ostatnio byl taki sobie, a juz prelekcje wrecz bezczelne reklamowo.

 3. 3 .ksy said at 10:47 on 10 września, 2011:

  @Robert – Nie byłem więc ciężko mi dyskutować, ale po „E-handel 2011” śmialiśmy się, że po wielu prezkach brakowało tylko cennika ;)

  Nie mniej dla DDD możliwość podsumowania roku 2010 na tej konferencji to duża okazja.

 4. 4 oKSYgen » Blog Archive » Co tam .ksy? said at 00:24 on 12 grudnia, 2011:

  […] pochwalić? Od ostatniego wpisu troszkę się działo, troszkę się zmieniało. Nadal trzema projektami chwalić się nie mogę. […]


Skomentuj