Konrad „ksy” Latkowski – Internet pokochałem od pierwszych minut na modemie w 1999 roku. Od tamtego czasu tracę w sieci wystarczająco dużo czasu, aby nawet z przypadku robić ciekawe rzeczy. Zaczynałem od komunikacji przechodząc przez obszary marketingu, brandingu, czy prowadzenia i rozwiania biznesów.

Współtworzyłem Manubię (obecnie PricePanorama.com) czyli narzędzie DaaS, Data as a service. Przez blisko trzy lata reorganizowałem i planowałem promocję w „tradycyjnym biznesie” – BanFi Group czyli w firmie księgowo-kadrowej. Odpowiadałem za realizacji i wypromowanie konkursu Chivas Venture, czyli największy konkurs dla firm odpowiedzialnych społecznie. Dzięki Beesfund S.A. zgłębiłem crowdfunding i crowdinvesitng budując i optymalizując procesy emisji. Współorganizowałem Warsaw Startup Weekend.

Od września 2021 roku jako wspólnik w Grupie DC9 rozwijam usługi w zakresie bezpieczeństwa informatycznego dla NGO-sów i kancelarii prawnych. W wolnym czasie mam przyjemność być współzałożycielem Fundacji Startup Poland i powołuje do życia CERT.ngo.

—————————————————————-

konrad ksycorp.com