SW + WAW = SDK

Dodane: 18 czerwca, 2015 | Autor: | Kategoria: Imprezy | Tagi: , , , | Brak komentarzy »

Misją Startup Weekendu w Warszawie jest nie tylko dostarczanie nowych twarzy do branży startupowej i ułatwianie weryfikacji swoich pomysłów i umiejętności. Jedną z naszych ambicji jest pokazywanie ciekawych, czasem niezwykłych miejsc w Warszawie. Tak będzie i przy najbliższej, już siódmej edycji SWWAW.

Jednak od początku. Musimy powiedzieć to jeszcze raz głośno, że rok 2014 był przełomowy w relacjach z Ratuszem i pomocą jaką ze strony ratusza otrzymać mogą tacy organizatorzy-amatorzy jak my. Pojawienie się takich osób jak Justyna Tymicka czy Dorota Dobrzyńska, które aktywnie szukają komu i jak mogą pomóc w obszarze działań kreatywnych czy technologicznych to wielki plus dla miasta. Miasta, które stało się Partnerem, który działa proaktywnie, a nie odpisuje na maile.

I dzięki takiej właśnie pro aktywnej współpracy siódma edycja SWWAW odbędzie w dość magicznym miejscu w Służewskim Domu Kultury. Miejsce, które trzeba zobaczyć i w okolicy, którego aż chce się przebywać :)

sluzewski-dom-kultury-projektu-pracowni-wwaa-i-137kilo-niesamowity-projekt_161244

Jeśli tylko pogoda pozwoli to osoby pracujące nad projektami „B2B” będą mogły robić to na ławeczkach między drzewami, na pomoście lub w towarzystwie kóz. Będzie opcja wspinania się na małej ściance czy poleżenia na zielonej trawce i to wszystko w okolicy 3-5 metrów od SDK właśnie.

Do pracy udostępniona będzie „sala taneczna” oraz „foyer” oraz mała galeria, którą przerobimy na chillroom. Rozpoczęcie odbędzie się w „sali widowiskowej”, a kombinujemy nad tym jak zakończenie zrobić w amfiteatrze na świeżym powietrzu :)

DSCF0594
DSCF0599

DSCF0601

Dla przypomnienia Startup Weekend Warsaw odbędzie się między 28 a 30 sierpnia. Tematyką obecnej edycji będzie „B2B” czyli Biznes to Biznes – wszystko gdzie klientem jest inna firma, instytucja, organizacja, a nie Kowalski. Bilety jeszcze można kupić za 39 euro na swwaw.com, gdzie można zobaczyć także już pierwszych ujawnionych Mentorów.


Ps. Wszystkie zdjęcia pochodzą z bloga Okiem Reanimatora, któremu baaaaardzo dziękujemy za zgodę na wypożyczenie zdjęć. Obiekt można zobaczyć też na stronie SDK.waw.pl.Skomentuj