W3 czyli Startup Weekend już w lipcu

Dodane: 2 czerwca, 2012 | Autor: | Kategoria: Imprezy | Tagi: , , , , , | Brak komentarzy »

Warsaw Startup Weekend #3Rok temu byliśmy już po zakończeniu pierwszej edycji Startup Weekendu w Warszawie, ale i w Polsce. Mamy rok 2012 i za miesiąc z kawałkiem odbędzie się już trzecia Warszawska, oraz siódma Polska edycja!

Można powiedzieć, że „SW” wraca do korzeni czyli organizacji imprezy przez studentów. I tak głównymi zarządcami SWWAW3 (13-15 lipca) są Bartosz Staryga, Łukasz Sobecki oraz Jarek Piotrowski wspomagani przez jeszcze kilka osób (w tym mnie). Zarówno Bartek jak i Jarek brali czynny udział w pierwszej edycji, oraz współorganizowali drugą – doświadczenia i znajomości eventu im nie brakuje :)

Trzecia Warszawska edycja to też kolejna świetna miejscówka – tym razem gościć będziemy w budynku BUW-u, w pomieszczeniach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Czyli blisko na kręgle, blisko do ogrodów na dachu BUW-u, blisko do „Cudu nad Wisłą” i wielu, wielu innych miejsc, które pomogą w wieczornych integracjach. A liczymy, że lipcowa pogoda będzie sprzyjać i pozwoli nawet w ciągu dnia pracować w plenerze – jeśli ktoś będzie miał taki kaprys.

Co jeszcze mogę zdradzić? A np. że jednym ze mówców i sędziów będzie Mariusz Gralewski odpowiedzialny za sukces GoldenLine.pl, a ostatnio także inwestor w startupie Positionly.com. Wśród mentorów pojawią się osoby z dużych firm, korporacji, projektów – czyli jak zwykle. Jednak z drugiej strony chcemy zaprosić także trochę osób, które z powodzeniem „startupują” i mogą się podzielić doświadczeniem z już przebytej drogi.

Kto dokładnie znajdzie się na liście dokładnie póki co nie powiem, zachęcam do śledzenia strony lub fanpaga gdzie na bieżąco będziemy umieszczać wiele ciekawostek. Na stronie SWWAW3 można także już nabyć bilety – tradycyjnie na starcie w promocyjnej cenie 29 euro :) Ważna informacją jest limit miejsc do maksymalnie 100 uczestników. W przeciwieństwie do wcześniejszych edycji nie będzie od tego odstęp bo zwyczajnie nie starczy nam miejsca.

Ponadto cały czas szukamy partnerów finansowych aby w pełni dopiąć budżet. Firmy które chciałby by współpracować zapraszam do kontaktu na FB lub maila.

Ps. Lipiec jest wszędzie, a Startup Weekend jest w lipcu ;)Skomentuj