Modne słowa, które nic nie wnoszą

Dodane: 12 grudnia, 2011 | Autor: | Kategoria: Polemika | 3 komentarze »

Modne słowa, które mało kogo interesują„Słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa, słowa…” mogę tak jeszcze długo. W końcu od ponad 10 lat słowo w krajowym interencie jest niezwykle modne. Pojawia się w portalach, wortalach, serwisach, ale i na blogach. Szczególnie niektórzy autorzy blogów technologicznych używają słów więcej niż czegokolwiek innego – np. wiedzy.

Trudno zrozumieć co mają te słowa do nowych technologii? Prawda jest niestety taka, że mało kto poza twórcami takich blogów rozumie „co autor miał na myśli„. Wartościowe testy czy know how, z których można korzystać – byłyby na tak. Jednak pomysły, często nudne i wtóre teksty, które nie wiadomo czy zostały napisane na podstawie braku wiedzy czy tylko z czystego ignoractwa nie wnoszą nic.

Bo prawda jest taka, że świetna atmosfera w redakcjach sprawia, że nieważne czy tekst jest wartościowy merytorycznie, nie interesuje to tam nikogo, zwłaszcza samych autorów.

ps. Jak tylko będę miał chwilę to odpalę: pustyweb.pl :)


3 komentarze on “Modne słowa, które nic nie wnoszą”

  1. 1 Michał Kosecki said at 14:38 on 12 grudnia, 2011:

    Ładny flame się zrobił :D

  2. 2 Maciej Maciejowski said at 15:24 on 12 grudnia, 2011:

    Kiedy będzie rekrutacja na współautorów pustegołba? ;-)

  3. 3 .ksy said at 15:32 on 12 grudnia, 2011:

    Jak tylko znajdę odpowiednie miejsce na rekrutacje ;)


Skomentuj